Starostlivosť a výchova

Naše služby poskytujeme počas pracovných dní od 07:00 hod. do 16:30. V rámci nich ponúkame pravidelné záujmové aktivity a maximálny komfort deťom a ich rodičom.

Angličtina s lektorom

Konverzácie pre deti vo veku 1-5 rokov

deti vo veku od 1-5 rokov sa vzdelávajú mimo iného aj v anglickom jazyku. Aby sme zabezpečili ich edukáciu v správnej miere, naše lekcie vedie certifikovaný lektor. Angličtina je vyučovaná u menších detí denne a prispôsobená vzhľadom na ich vek, znalosti a potreby. 

NOVINKA: Do nášho výchovno-vzdelávacieho programu pridávame nový unikátny inovatívny systém na výučbu angličtiny. Efektívna metóda výučby s licenciou od British Council , ktorú úspešne používa vyše 1mil. detí vo svete. Neoddeliteľnou súčasťou výučby je  interaktívna tabuľa , ktorá je pre dieťa.

Ako prebieha vyučovanie v AJ?

sav_gymnastika

Gymnastika

Pohyb je veľmi dôležitý. Gymnastika je všestranný súbor telesných cvičení. Detská gymnastika je plná pohybu, pohybových prvkov, tanca, skákania a hlavne je realizovaná hravou formou na rôzne hudobné motívy. Je určená pre všetky deti, ktoré majú veľa energie a môžu si ju “vybiť” práve touto činnosťou.

Montessori výučba

Prirodzený vývin dieťaťa

Montessori vzdelávanie ponúka jedinečnú skúsenosť s cieľom pomôcť dieťaťu maximalizovať jeho potenciál a rozvíjať jeho zručnosti. V Jaja Baby Care sústredíme pozornosť hlavne výberu hračiek a edukačných pomôcok.

sav_montessori

Zaujala vás naša ponuka alebo máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať.